Seriale które musisz obejrzeć – ranking 2020

popcorn

Ostatni czas jest okresem rozkwitu wielu wspaniałych produkcji seriali i wartościowych filmów. Niezależnie, czy lubisz gatunki dynamiczne, czy też bardziej spokojne, w tym rankingu znajdziesz coś dla siebie. Poznajcie najlepsze seriale, które musisz obejrzeć.

Dom z papieru

La casa de papel czy też inaczej dom z papieru, to absolutny hit na całym świecie. O jego tematyce powstał ogrom gadżetów, a piosenki wykorzystane jako ścieżka dźwiękowa osiągają sukces w radiach na całym świecie. Wszystko to za sprawą niesamowicie wciągającej fabuły i genialnej gry aktorskiej. Dom z papieru opowiada historię grupy ludzi realizujących perfekcyjnie przygotowany przez Profesora plan napadu na hiszpańską mennicę. Absolutne top 1 naszej listy.

Peaky blinders

Jeśli uwielbiasz klimat gentlemanów, to ten serial jest dla ciebie. Akcja osadzona jest w latach 20. XX wieku. Są to czasy tuż po zakończeniu Pierwszej Wojny Światowej. Serial ten opowiada o rodzinie Shelbych oraz gangu Peaky Blinders, którym przywódcą jest Thomas Shelby. Nieoczywiste zwroty akcji to coś, czego w tym serialu nie brakuje, a wszystko to za sprawą sprytu i przebiegłości w prowadzeniu przez Thomasa interesów.

W głębi lasu

Jest to nasz rodzimy serial reżyserii Leszka Dawida i Bartosza Konopkę. Opiera się on na podstawie powieści Harlana Cobena “W głębi lasu”. Fabuła opiera się na znalezieniu ciała, które okazuje się powiązane ze sprawą zaginionej przed 25 laty siostry warszawskiego prokuratora. Kryminalny serial trzymający w napięciu do samego końca. Z pewnością pozycja warta obejrzenia.

Snowpiercer

Serial ten przedstawia pociąg, w którym znajdują się jedyni ludzie ocalenie po katastrofie klimatycznej. Obnaża on bezcelowość walki klas pomiędzy pasażerami. Pomimo, że świat się skończył, ludzie zamiast współpracować, nie potrafią pogodzić się między sobą i współpracować, tylko wytykają swoje niedoskonałości. Serial otwierający umysł na nowe dogmaty filozoficzne oraz dający tysiące tematów do dyskusji z ludźmi, którzy również poświęcili czas na obejrzenie tej produkcji.

Devs

Alex Garland wyreżyserował kolejną wspaniałą produkcję kryminalną. Ta konkretna zaczyna się od zawiłej sprawy kryminalnej, w której małżonka próbuje rozwiązać sprawę śmierci swojego partnera. Byli oni pracownikami Amayi – gigancie technologicznym. Mężczyzna ginie w dniu, kiedy zamierzał zacząć pracę w Devs, czyli najnowocześniejszym odłamie.

Źródło: https://accpol.pl/

5/5 - (2)