Rozrywka w trudnych czasach czyli co robić aby się nie nudzić w czasie pandemii

Na nieszczęście wszystkich osób obostrzenia które wprowadził nasz rząd po tym jak wirus z Wuhan opanował nasz kraj i cały świat, bardzo negatywnie wpłynęły nasze życie, a w szczególności na to jak spędzamy nasz czas wolny. Dla niejednego z nas życie wywróciło się do góry nogami, szczególnie tyczy się to osób które swój wolny czas spędzały na rozrywce, przykładowo na spotkaniach ze znajomymi w barach, restauracjach i klubach, na wychodzeniu do kina czy też galerii. Dla tych wszystkich osób które kochają spędzanie czasu poza domem przygotowaliśmy ten artykuł który pomoże zapewnić sobie rozrywkę w czasie pandemii. 

Seans kinowy w domu

Nasza pierwsza propozycja nie jest skierowana dla każdego, ponieważ do jej realizacji będzie potrzebne wydanie kilku tysięcy złotych. Spokojnie, nie przechodźcie do kolejnego akapitu, to rozwiązanie nie jest tanie, ale pozwoli cieszyć się kinowymi doznaniami we własnym domu, dlatego powinno zainteresować każdego fana filmu na wielkim ekranie. Zdajemy sobie sprawę jak ciężko jest osobom które kino odwiedzały kilka razy w tygodniu będąc na każdej możliwej premierze. Lekarstwem na zamknięte kina w czasie pandemii jest zakup projektora. Takie urządzenie umożliwia nam wyświetlanie obrazu o przekątnej ponad sto cali. Może te wartości nie robią aż tak dużego wrażenia w porównaniu z kinowym ekranem, jednak uwierzcie nam, stu pięćdziesięcio calowy ekran dwa metry od naszego nosa to coś niesamowitego, to coś co pozwoli nam poczuć się jak w kinie. Aby uzyskać jak najlepszy efekt, oprócz samego projektora będziemy potrzebować ekran. Ten powinniśmy wybrać na podstawie przekątnej jaką uzyskaliśmy na naszym projektorze oraz na podstawie tego czy ma on być zamocowany na stałe. Jeśli mamy w planach zmianę miejsca w którym będziemy wyświetlać filmy warto pomyśleć o ekranie ze stelażem który możemy z łatwością przenieść na dwór czy nawet do ogrodu, jeśli planujemy urządzać sobie latem kino plenerowe. 

Przyspieszone bicie serca w najlepszym polskim parku rozrywki

Mamy nadzieję, że nasz rząd nie zmieni po raz kolejny swoich deklaracji i tydzień po świętach zakończymy dodatkowe obostrzenia. Jeśli okaże się, że znów będziemy mogli wybrać się w jakiejś ciekawe miejsce, mamy dla was propozycje. Tą propozycją jest wycieczka do Zatoru, miasta w którym kilka lat temu powstał największy i najbardziej zaawansowany park rozrywki w naszym kraju. Bilety kupisz tutaj https://prezentmarzen.com/wstep-do-rodzinnego-parku-rozrywki-energylandia/. Na miejscu czeka na nas aż piętnaście kolejek górskich, z czego dwie z nich to tak zwane hyper coastery. Hyper coastery  charakteryzują się swoją konstrukcją która zakłada, że wysokość pierwszego spadku musi mieścić się w przedziale od 61 do 91,4 m. Oprócz roler coasterów które zapewnią dreszczyk emocji najbardziej wymagającym użytkownikom, znalazło się też miejsce dla kilkudziesięciu innych atrakcji. Oprócz kolejek i atrakcji mamy do dyspozycji ogromną strefę gastro w której możemy zjeść smaczny posiłek oraz strefę mokrą która jest otwierana kiedy pojawiają się wyższe temperatury. 

Oceń nas!