Premiery filmowe marzec 2022

Jeśli tak jak my jesteście kinomaniakami i już nie możecie się doczekać nowości filmowych, to poniżej przedstawiamy, które najciekawsze filmy wchodzące na ekrany w Polsce już w tym miesiącu. Poniżej lista:

Ambulans

Data premiery: 18.03.2022

Thriller w reżyserii Michaela Baya. Film, oparty na duńskiej produkcji z 2005 r. o tym samym tytule. Opowiada o desperackiej chęci zdobycia dużych pieniędzy. William potrzebuje kilkaset tysięcy dolarów i zwraca się o pomoc do swojego brata- Danny’go, który jest kryminalistą. Danny ma plan na znacznie większe pieniądze, bo aż 32 mln dolarów. W trakcie niestety plan się komplikuje i nie układa po myśli braci. Został postrzelony policjant oraz porwany ambulans wraz z ratownikiem i umierającym policjantem. 

(The) Batman

Data premiery: 4.03.2022

W roli Batmana, najsłynniejszy wampir świata Robert Pattinson. Reżyser pokazał, że aktor naprawdę zasłużył na tę rolę. W czasie dopadnięcia seryjnego mordercy- Riddlera, który grasuje w Gotham, Batman nieoczekiwanie odkrywa, że jego rodzina jest zamieszana w korupcję. Jest zmuszony do znalezienia nowych sojuszników i do zabicia Riddlera. 

Bunkier Strachu

Data premiery: 11.03.2022

Jeśli jesteście fanami serialu Squid Game, to ten film powinien trafić w Wasze gusta. Jego początek sugeruje, że może to być kopia serialu, na szczęście nie jest tak do końca. Główni bohaterowie grają w LARPIE ( live action role playing game), zmuszeni są przestać grać po serii niewyjaśnionych zdarzeń. Opuszczają więc bunkier. Zostają w nim jednak organizatorzy zabawy, którzy chcą znaleźć autora gry- Grega i odkryć prawdę związaną z budowlą. Czy wszyscy przeżyją ?

Cyrano

Data premiery: 4.03.2022

Dramat romantyczny, inspirowany oryginalnym musicalem  z 1897 r, napisanego przez Edmunda Rostanda. W roli głównej Peter Dinklage. Film dostał wiele nominacji do nagród filmowych, w tym BAFTA. Tytułowy Cyrano zakochuje się w swojej kuzynce Roxanne. Uważa jednak, że nie jest wystarczająco dobry i nigdy nie wyznaje jej swoich uczuć. Kobieta natomiast nie odwzajemnia uczucia Cyrano- wręcz przeciwnie, zakochuje się w innym mężczyźnie. Jest nim Christian de Neuvillette. Cyrano zatrudnia się u Christiano jako poeta, po to by zbliżyć tych dwoje do siebie. 

Jak widać jest w czym wybierać, warto więc zarezerwować bilet do kina już dziś. A na co według Was trzeba wybrać się w tym miesiącu do kina ? Jako, że w tym miesiącu Dzień Kobiet, zachęcamy do sprawienia przyjemności swoim Paniom, a na pewno zostanie to zauważone.

5/5 - (1)