Najlepsze seriale na netflix

Najlepsze seriale na netflix
Najlepsze seriale na netflix

Prawdopodobnie każdy w dzisiejszych czasach ma już subskrypcję netflixa – i z niej korzysta w nadmiernym stopniu z powodów kwarantanny. Skoro jednak czytasz ten artykuł, to prawdopodobnie się mocno nudzisz, dlatego też dziś przedstawimy ci kilka seriali, które warto jest obejrzeć, kiedy już obejrzałeś te swoje ulubione!

Najlepsze seriale na netflix

Breaking bad

Nie da się ukryć, że jest to jeden z najbardziej znanych oraz rozpoznawanych seriali na całej platformie Netflix. Przygody byłego nauczyciela chemii chorego na raka płuc obejrzało już ponad 500mln ludzi. Pan Walter White vel Heisenberg po zdiagnozowaniu swojej choroby postanowił rzucić pracę jako nauczyciel i zacząć produkować metaamfetaminę, aby zapłacić za swoje leczenie, oraz środki swojej rodzinie na dalsze życie po tym, jak choroba już go zabierze. Naturalnie z racji tego, że wiedzie on prawe życie, nigdy wcześniej nie miał on do czynienia z dilerką, więc udaje się po pomoc do swojego byłego ucznia, Jess’ego Pinkman’a. Naturalnie początki bywały trudne, ale mimo to udaje mu się rozkręcić narkotykowy biznes, pod samym nosem swojego szwagra, który co zabawne jest agentem specjalnym do walki z narkotykami. Mimo iż koniec końców udało mu się aresztować swojego szwagra, to i tak nie poszło wszystko po jego myśli, z racji tego że został zabity. Nie będziemy zdradzać wam dalej fabuły, dlatego też jeśli interesuje cię tego typu ,,kino” ze zwrotem akcji, to z całym sercem polecamy ten serial.

Gra o tron

Tego serialu chyba nie trzeba nikomu przedstawiać – w końcu to bestseller, który ,,przejął świat”. Osobiście podchodzimy do tytułu z rezerwą, z racji tego, że według złotej zasady ,,coś jest dla każdego – to jest to do niczego”, nie wspominając już o typowej metodzie ,,zabijania jednego bohatera na sezon”. Ogólnie serial jest dobry, jednakże brakuje mu po prostu charakteru i polotu, takiego jak ma Tolkien czy Rowling. Mimo wszystko warto jest go obejrzeć, ze względu na całkiem niezłą oprawę CGI czy też samych postaci, które są naprawdę interesujące.

Wiedźmin

Nie da się ukryć, że dla większości ten serial jest dumą narodową, mimo iż został ,,poprawiony” politycznie – co nie jest totalnie zgodnie z kanonem (historia wiedźmina rozgrywa się w czasach zbliżonych do średniowiecza na terenach słowiańskich) mimo to same CGI jest niesamowite, nie mówiąc już o kwestiach związanych z historią wiedźmińskich przygód. Warto jest obejrzeć ten serial ze względu na to, iż można traktować to jako lekko ,,zamerykanizowane” uzupełnienie Polskiej książki Pana Andrzeja Sapkowskiego.

Oceń nas!