Jaki film wybrać na randkę

teatr

Jeżeli wybierasz się z partnerem lub kandydatem na partnera na randkę do kina lub chcesz obejrzeć z nim film w domu, z pewnością zastanawiasz się jaką produkcję wybrać, aby miło spędzić czas i wypaść jak najlepiej w oczach drugiej osoby. Poznaj więc kilka propozycji na film do obejrzenia z dziewczyną lub chłopakiem.

Poznaj preferencje drugiej osoby

Dobrym sposobem jako alternatywą wybierania w ciemno, będzie po prostu zapytanie partnera jakie filmy najbardziej lubi oglądać. W końcu lepiej wybrać coś, co odpowie drugiej osobie, niż ryzykować i totalnie nie trafić w gusta. Twoja wybranka lub twój chłopak z pewnością nie zareaguje źle na takie pytanie i odpowie na nie, aby ułatwić ci wybór. Jeśli jednak nie chcesz zdradzać niespodzianki, możesz próbować dyskretnie dowiedzieć się co preferuje twoja druga połówka. Mogą pomóc ci w tym delikatne pytania. Zapytaj na przykład jaki film ostatnio oglądała i spróbuj wywnioskować czy się jej podobał czy też uznała to za stratę czasu.

Sprawdź najnowsze trendy

Jeżeli planujesz wybrać się z drugą połówką do kina, to dokładnie zbadaj film, na który planujesz zakupić bilety. Obejrzyj zwiastun, zapoznaj się z wcześniejszymi produkcjami reżysera oraz spraw opinie w internecie. W ten sposób będziesz wiedział czego możesz się spodziewać po wybranym filmie i będziesz mógł zadecydować czy chcesz się go obejrzeć, czy może znajdziesz inną alternatywę. Jeśli jednak planujesz zaprosić partnera do domu i właśnie w tym miejscu obejrzeć film, powinieneś bardzo dokładnie przeanalizować film, który wybrałeś. Może on w końcu decydować o twoim udanym związku. Sprawdź więc, czy posiada wysokie opinie, przeczytaj kilka recenzji i również dowiedz się co nie co o reżyserze, który stworzył ten film. 

Gatunek pod nastrój

Dobierz film w taki sposób aby odpowiadał on nastrojowi, jakiego oczekujesz od spotkania. Jeśli chcesz, aby spotkanie było dynamiczne i pełne emocji wybierz film akcji. Jeśli oczekujesz spokojnego i romantycznego klimatu, zaproś partnera na wieczór i obejrzyjcie na przykład komedie romantyczną lub spokojny gatunek filmowy. Jeśli chcesz sprowokować dyskusję na różne tematy wybierz na przykład film science fiction lub dramat filozoficzny. Głębokie rozmowy, bogate w przemyślenia są świetnym zdarzeniem podsumowującym randkę i pozwalają na głębsze poznanie się z wybraną osobą. Tym sposobem ujawniamy swoje poglądy na różne tematy oraz porównujemy je z partnerem. Z takiej rozmowy można też wywnioskować czy dyskusja z daną osobą sprawia nam przyjemność.

5/5 - (1)