Jak przygotować się do oglądania mundialu ze znajomymi?

Chcesz zaprosić np. znajomych z pracy na wspólne oglądanie spotkań z okazji Mistrzostw Świata w Katarze? Teraz jest ku temu najlepszy moment. W końcu rozpoczyna się faza pucharowa! Gdzie wybrać się ze swoimi znajomymi? A może lepiej będzie zorganizować coś w domu lub mieszkaniu? Jak się za to zabrać? O tym dowiesz się z poniższego poradnika.

Mistrzostwa Świata w Katarze: wkraczamy w decydującą fazę

Faza grupowa nie jest dla Ciebie aż tak ciekawa? Zazwyczaj zaczynasz oglądanie Mistrzostw Świata od etapu pucharowego? Jeśli tak, to zaczyna się on dokładnie jutro. Dzisiaj (2 grudnia) czas na cztery ostatnie spotkania w grupach G i H. Kto będzie się ze sobą mierzył? Korea Południowa – Portugalia, Urugwaj – Ghana, Kamerun – Brazylia i Serbia – Szwajcaria. Jutro pierwsze dwa spotkania 1/8 finału. Tutaj już nie ma litości, ponieważ przegrywający odpada! Chcesz zaprosić znajomych na jedno z takich spotkań? Co ważne, możesz je nie tylko oglądać, ale także obstawiać. A wtedy emocje są jeszcze większe. Bardzo przydaje się tutaj sts aplikacja. Dzięki temu możesz grać zakłady prematch lub live nawet poza swoim domem lub mieszkaniem (m.in. w barze, strefie kibica itd.). Jutro Holandia zmierzy się z Amerykanami. Początek potyczki o 16:00. Cztery godziny potem Argentyna zagra z Australijczykami. W niedzielę najciekawsze spotkanie dla Polaków. Wszak Biało-czerwoni staną oko w oko z mistrzami Świata, czyli Francuzami (mecz rozpocznie się o 16:00). Z kolei „na deser” starcie Anglików z Senegalczykami (start o 20:00).

Gdzie warto wybrać się ze swoimi znajomymi?

Zależy Ci na tym, by gdzieś wyjść z kolegami z pracy itp.? Na pewno wspólne hobby jednoczy. Potem atmosfera w pracy powinna być lepsza. Sporo osób decyduje się na rozmaite bary sportowe. W tego typu lokalizacjach można napić się piwka, grzańca (bardzo dobra opcja szczególnie teraz), a także zjeść wiele przekąsek (chodzi o chipsy, paluszki, orzeszki solone itp.). A najważniejsze jest to, że to okazja, by wspólnie zobaczyć konkretne spotkanie. Jeśli wybierasz się z kumplami na mecz Polaków z Francuzami, to warto zadzwonić do konkretnego baru. Po to, by dowiedzieć się, czy jest wymagana rezerwacja, czy są jakieś wolne stoliki itp. Wydaje się bowiem, że ta potyczka będzie cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem.

Udany wieczór w domu lub mieszkaniu? To świetny pomysł!

A może warto zaprosić znajomych do siebie? Do własnego domu lub mieszkania? To także fajna opcja. Nie każdy lubi hałas, który panuje w barach. Dodatkowo w takich miejscach np. piwo jest bardzo drogie itp. Nie ma zaś żadnych przeszkód, by zorganizować wspólne oglądanie na terenie swojego domu lub mieszkania. Jak się za to zabrać? Przede wszystkim musisz odpowiednio wcześnie spytać kolegów o zdanie. Poza tym należy zadbać o napoje (nie tylko procentowe, bo pewnie będzie kilku kierowców). Dobrze byłoby kupić (lub ewentualnie przygotować, jeśli nie sprawia Ci to problemów) coś do jedzenia. Tak jak wspominaliśmy, możecie oglądać dane widowisko futbolowe i np. w międzyczasie obstawiać zakłady live itd.

5/5 - (1)