Gdzie legalnie oglądać seriale?

kino

Najbardziej wciągające światowe produkcje nie są dostępne w telewizji lub internecie za darmo. Decydując się na znalezienie go w internecie na nielegalnych źródłach sprowadzamy na siebie niebezpieczeństwo wirusów komputerowych, łamiemy prawo oraz okradamy producenta serialu. Gdzie więc oglądać legalnie najnowsze seriale?

Netflix – światowy gigant

Netflix jest obecnie najpopularniejszym serwisem oferującym dostęp do legalnych seriali i filmów. Sam z resztą posiada wiele najlepszych tytułów wyprodukowanych spod własnej ręki. Znajdziemy tu idealny wybór filmów na randkę. Jego interfejs jest niezwykle przejrzysty i czytelny, a samo korzystanie z serwisu to czysta przyjemność. Oferuje pomijanie czołówki, szybkie przewijanie o 10 sekund oraz automatyczne odtwarzanie następnych odcinków. Poza tym dostosowuje proponowane filmy i seriale pod nasz gust, który odkrywa na podstawie wcześniej oglądanych produkcji. Baza seriali Netflixa jest naprawdę ogromna, więc z pewnością znajdziecie coś dla siebie. Netflix oferuje abonament Premium, który jest najkorzystniejszy, gdyż po podzieleniu na 4 osoby kosztuje on 13 złotych miesięcznie.

HBO GO 

HBO GO to internetowy serwis działający w sieci już od 18 lutego 2010 roku. Zawiera on produkcję transmitowane na kanałach telewizyjnych HBO oraz Cinemax. Jest więc idealną alternatywą standardowej telewizji, gdyż filmy i seriale dobieramy na nim na własne życzenie. Posiada ogromną bazę autorskich produkcji oraz światowego giganta – Grę o Tron, którego budżet sięga 15 milionów dolarów na odcinek. Dla porównania cały pierwszy sezon Wiedźmina od Netflixa kosztował 6 milionów dolarów. Jest to godny konkurent “czerwonego N” i coraz więcej osób wybiera właśnie tę opcję. Na tej platformie z pewnością znajdziecie coś dla siebie, a jego czytelny interfejs umili wam moment, w którym będziecie szukać najbardziej odpowiadającej wam produkcji.

IPLA

Ipla to polski serwis VOD oraz telewizja internetowa, która jest przynależna do Cyfrowego Polsatu. Działa w Polsce od 2008 roku. Można w niej zakupić między innymi pakiet HBO oraz masę osobnych produkcji. Oferuje ogrom treści dostępnych w telewizji. Jest najbardziej różnorodną bazą legalnych treści w polskim internecie. W swojej ofercie posiada kilkadziesiąt tysięcy produkcji dostępnych od ręki “na zawołanie”. Idealna opcja dla ludzi, którzy nie mają czasu, aby uchwycić swoje ulubione filmy i seriale w telewizji i zamiast tego wolą obejrzeć je w wolnym czasie, kiedy mają na nie ochotę w internecie. 

Źródło: https://e-reklama4you.pl/

5/5 - (1)