Filmy, które rozpalą Twoją wyobraźnie

Christian Grey ponownie zaprosił widzów do swojego niegrzecznego pokoju? A może chciałbyś zobaczyć inny film, który rozpali twoją wyobraźnie? Razem z redaktorami bloga dla dorosłych https://erotycznyswiat.pl przygotowaliśmy dla Was kilka filmowych propozycji.

„9 i pół tygodnia”

Rozwiedziona Elisabeth poznaje maklera giełdowego, który wciąga ją w nowy erotyczny świat seksualnego uniesienia. Po tym filmie lodówka już zawsze będzie wam się kojarzyła z seksem. Jest to klasyk, absolutnie wart obejrzenia.  

„Oczy szeroko zamknięte”

Reżyser Stanley Kubrick zmarł niespodziewanie przed premierą filmu. Dobrze sytuowane nowojorskie małżeństwo przechodzi kryzys, który skłania ich do erotycznych fantazji i śmiałych filtrów oraz prowokuje do zdrady. Podczas poznawania orgii i erotycznych wyzwoleń, dowiadują się jakie pragnienia i potrzeby naprawdę im towarzyszą. W głównych rolach Nicole Kidman i Tom Cruise. 

„Nimfomanka” 

Ranna i pobita kobieta imieniem Joe zostaje znaleziona przez starego kawalera Seligmanna. Joe opowiada mężczyźnie historię swojego życia, pełną erotycznych uniesień, namiętności i seksu. Reżyser Lars von Trier nie boi odważnych scen i kontrowersji. 

„Nagi instynkt”

To właśnie po tym filmie Sharon Stone stałą się obietem marzeń wielu mężczyzn na całym świecie. Catherine Trammel staje się główną podejrzaną o zabicie muzyka rockowego. Sprawę prowadzi detektyw, który jednak ulega pięknej kobiecie i wdaje się w niebezpieczny romans. 

„Intymność”

Pewnego dnia do mieszkania Jaya puka Claire, której nigdy wcześniej nie widział. Kobieta przyszła do niego tylko po to, aby się z nim kochać. Sytuacja powtarza się co tydzień, a z czasem staję się rutyną. Jay i Claire nie rozmawiają ze sobą. Jak mówi główny bohater kobieta „przychodzi, pieprzymy się i wychodzi”. Mężczyzna pragnie jednak zrozumieć co kieruje Claire.

„Sekretarka”

Lee Holloway dostaje pracę w kancelarii adwokackiej. Stosunki z jej szefem przeradzają się w związek oparty na sadomasochistycznym seksie. 

„Ostatnie tango w Paryżu” 

Francuzka i Amerykanin spotkają się w opuszczonym apartamencie, w którym uprawiają ostry, sadomasochistyczny seks. Film perwersyjny i niezwykle szokujący. Scena z masłem przeszła do historii kina. Oglądacie na własną odpowiedzialność. 

„Kobieta, która pragnęła mężczyzny”

Młoda fotografka mody pochodząca z Danii ciągle podróżuje po świecie i pracuje przy kolejnych sesjach. W Paryżu przypadkowo poznaje przystojnego mężczyznę, który budzi w niej bardzo mocną namiętność i prowadzi do szalonego romansu.

5/5 - (1)